دسته بندی آخرین اخبار
گیاهی ترین SEO Pooyan! UIgloo PSoy
phpfox IR
اسکریپت phpfox

phpfox IR V.6

سلام

اسکریپت phpfox آخرین ورژن پایدار آن ، همان ورژن 3.8 هست ، که صدها افزونه برای آن موجود میباشد .

اما دارای مشکلات عدیده ای بود ، معمولا اسکریپت های نال شده یا قفل شکسته بطور عمدی مشکلات عدیده ای در آن قرار میدهند تا استفاده کننده ها مجبور به خرید نسخه کامل آن از سایت سازنده شوند . و یکی دیگر از مشکلات اساسی این ورژن از phpfox ریسپانسیو نبودن آن میباشد .

ما مشکلات فوق را حل کرده و با طراحی قالب های نسل جدید و واکنشگرا و ریسپانسیو به زبان فارسی و انگلیسی ( راست چین و چپ چین ) در واقع این ورژن از اسکریپت را جدا از سایت سازنده آن بومی سازی کرده و ارتقاء داده ایم .

اکنون اسکریپت phpfox IR V.6 را به شما عرضه میکنیم .

سایت هایی که از ورژن های 3.8 و یا پایینتر استفاده میکردند ، دیگر نگران به روز نبودن سایت خودشان نباشند ، میتوانید با این ورژن جدید سایت خودتان را آپدیت کرده و کاملا بروز باشید .

phpfox IR

البته مشکلات زیاد ورژن های چهار به بالای phpfox بر کسی پوشیده نیست ، و قابل بکارگیری و آپگرید در سایت های فارسی زبان نیست ، زیرا نسخه های قفل شکسته آن واقعا دچار خرابی هست و حتی با خرید نسخه اصلی از سایت سازنده اولا باید ششصد دلار برای شش ماه پرداخت کنید و ثانیا هر افزونه یا قالبی را هم باید خریداری کنید و ماهانه برای آنها پرداخت داشته باشید . و افزونه های انگشت شماری بر روی نسخه قفل شکسته و خراب سری های چهار این اسکریپت قابل نصب میباشد که اصلا پاسخ گوی نیاز سایت ها و شبکه های اجتماعی فارسی ( زبان های از راست به چپ) نمیباشد . کسانیکه سایت های خود را با نسخه های قفل شکسته سری چهار این اسکریپت آپگرید کرده اند ، در واقع سایت خود را از دست دادند و سایتشان را جمع کردند .

همانطور که اشاره کردیم نسخه جدید بومی شده phpfox هم اکنون در دسترس است و به راحتی ، بدون از دست دادن اطلاعات میتوانید سایت خود را آپگرید کنید و از زیبایی و واکنش گرا بودن سایت خود لذت ببرید .

برای تهیه این اسکریپت و بقیه محصول های عرضه شده ، با تگرام ما ( پایین صفحه ) تماس بگیرید .

likeheartlaughterwowsadangry
0

درباره shahram

Avatar
I'm a programmer

این مطالب را نیز ببینید !

ویدئوی صفحه ویرایش تصویر در یک قالب ریسپانسیو

phpfox IR V.6.2 responsive Contact us to order demo  : http://97-13.ir/demo programmer : goudarzi.shahram سلام …

دیدگاهتان را بنویسید